Ból w lewym barku a aktywność fizyczna

Witam, aktualnie zmagam się z bólem lewego barku, dodam że intensywnie trenowałem po 2h na siłowni 3 razy w tygodniu, od 6 miesięcy redukowałem swoja wagę i zmniejszyłem ja o 19kg, niestety 2 tygodnie temu pojawił się ból w lewym barku, tak wiec przestałem ćwiczyć, ból ten zaczął się nasilać, na początku był to ból przy ruchu rotacyjnym zewnętrznym teraz boli nawet gdy niosę reklamówkę z zakupami, najbardziej boli rano po przebudzeniu, dodam ze mogę spać tylko w jednej pozycji,

Witam, proszę wybrać się do fizjoterapeuty, który przeprowadzi wywiad i badanie w celu ustalenia przyczyny bólu barku. Z opisanych dolegliwości przypuszczam że doszło do uszkodzenia któregoś z mięśni stożka rotatorów najprawdopodobniej m. nadgrzebieniowego. Pozdrawiam