Ból w lewym boku i gorączka

witam mam ostry bol w lewym noku pod rzebrem boli mnie tez z tylu plecow jestem bardzo oslabiona i mam 39 goraczki co to moze byc pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą sugerować rozpoznanie ostrego odmiedniczkowego zapalenia nerek. Jeśli ta diagnoza potwierdzi się to konieczne jest zastosowanie antybiotyku. Proszę pilnie zgłosić się do lekarza.