Ból w lewym boku i kolki jelitowe

Od 2 dni pobolewa mnie w lewym boku, mam uczucie tzw. kolki. Wszystko wskazywałoby na ból owulacyjny ale okres miałam (12.09) 7 dni temu i wydaje mi się, że to by było za wcześnie. Poprzedni cykl trwał 49 dni a przeważnie waha się miedzy 28-31 dni. Czy możliwe że czynnikiem takiego stanu rzeczy może mieć wpływ stres?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Może być to bowiem wynik zarówno stresu, owulacji (choć rzeczywiście raczej na nią za wcześnie), nieprawidłowej diety jak i szeregu schorzeń. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.