Ból w lewym boku po posiłkach i ból węzłów chłonnych

Witam, od kilku miesięcy odczuwam ból w lewym boku, najczęściej po posiłku ale nie jest to regułą, odczuwam też ból węzłów chłonnych, mam częste skurcze mięśni, drgają mi powieki. Jakieś pół roku miałem wbitego kleszcza i duże zaczerwienienie w tym miejscu ale dość szybko ta zmiana znikła dlatego nigdzie tego nie badałem, czy takie objawy mogą być związane z ukąszeniem kleszcza, cz świadczy to o innej chorobie? , proszę o pomoc z góry dziękuje

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z infekcją krętkiem boreliozy. Mogą być jednak również wynikiem zaburzeń elektrolitowych czy choroby wrzodowej żołądka). Sugeruję wizytę u lekarza POZ który wdroży odpowiednią diagnostykę.