Ból w lewym boku w okolicy ostatniego żebra

Witam Jestem kobietą mam 36 lat. Od jakiegoś czasu mam ból z lewego boku w okolicy ostatniego dolnego żebra , całkiem z lewej strony jest to ból jednostajny niekiedy promieniuje na dól w okolice lędzwi. W tamtym roku w listopadzie miałam robione usg , krew i amylaza w listopadzie ok, rtg płuc i kolonoskopia ok, gastroskopia wykazała jedynie helicobacter brałam na koniec roku antybiotyki, miałam rówież rezonans odcinka lędźwiowego kręgosłupa i są zmiany zwyrodnienia skąd może być ten ból

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.