Ból w lewym kolanie u 66-latka

Witam! Od trzech lat zmagam się z bólem w lewym kolanie. Podczas obciążenia fizycznego np. dłuższym marszem w ternie górskim na drugi dzień występuje ból w kolanie bez opuchlizny. Badanie rezonansem w jamie stawowej w zachyłkach zarzepkowym i nadrzepkowym znajduje się niewielka ilość płynu. Wiązadła, rozcięgno, łąkotki i ciało Hoffy o prawidłowym sygnale. Zarówno ortopeda jak i reumatolog nie potrafią mi w żaden sposób pomóc dlatego szukam pomocy od Państwa. Co to za schorzenie i kto mi może pomóc. Pozdrawiam Zenon

problem dotyczy prawdopodobnie stawu rzepkowego udowego, trzeba zastosować leki chondroprotekcyjne