Ból w lewym podbrzuszu promieniujący do biodra oraz kamica nerkowa i żółciowa

bol w lewym podbrzuszu promieniujacy do biodra lewego boku mam stwierdzony kamien na nerce lewej o1cm i kamienie na woreczku zółciowym bol juz miałam drugi raz za kazdym razem po podaniu antybiotyku czy to moze byc wina kamieni i podraznia to antybiotyk czy przyczyna moze byc inna np zespól jelita trazliwego dodam ze jest mi nie dobrze i odbija mi sie czasem

Takie dolegliwości jak Pani opisuje zapewne są związane z kamicą nerki lewej i radzę w tym kierunku powziąć odpowiednie leczenie u urologa. Być może trzeba będzie nawet kamienie w nerce leczyć zabiegowo.