Ból w łydce po anemii

Mam 21 lat .Po silnej anemii dostała ból w prawej łydce ,pieczenie w prawym biodrze.Miałam MRI,RTG bioder i kręgosłupa wszystko ok.Miałam zastrzyk Diclac25mg po 5 dostała przeczulicy na pośladkach (pieczenie ,igły oraz kucie w biodrach,ból łydki).Brałam Ketonal,Poltran,Mydocalm,Biofenac,Lyrica,Paracetamol,Palexia,Neurontin,Tropocells,Kolagen.No i nic

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąc się do lekarza neurologa, po badaniu będzie mozna okresłić odpowiednie dalsze postępowanie.