Ból w miejscu połamania kości śródręcza

Witam, polamalem 4 i 5 kosc srodrecza prawego, potrzebna byla operacja. Po dwoch miesiacach na konsultacji doktor sprawdzajac miejsce drutu docisnela palcem miejsce w ktorym je widac , minelo piec dni i od tego czasu dlon strasznie boli, kluje i lekki ruch strasznie ja podraznia. Umowiony jestem za dwa miesiace na wyciagniecie wlasnie tego w czwartej kosci. Sadze ze nie wytrzymam z bolu do tego czasu, co mam zrobic ?Usztywnic? Smarowac czyms? Moczyc? Prosze o porade, nie moge spac po nocach :-(

Szanowny Panie. Podane objawy mogą sugerować powstanie podraznienia przez drut Kirschnera i wywiązanie sie stanu zapalnego w otaczających go tkankach. Proponuję niezwłocznie zgłosić ten problem lekarzowi prowadzącemu. Pozdrawiam. Paweł Nowicki.