Ból w miejscu usuniętego jajnika

5 lat temu mialam operacje usuniecia prawego jajnika, gdyz mialam na nim torbiel. Od tego czasu robie USG co 6 miesiecy i nic nie wskazuje na nawrot choroby. Jednak bardzo mi dokucza bol zarowno w lewym jak i w miejscu gdzie byl prawy jajnik. Przed miesiaczka bol nasila sie do tego stopnia, ze ciezko mi ustac w pewnych pozycjach. Moj lekarz ginekolog mowi ze to normalne, a bol bede czula juz zawsze,np. przy zmianie pogody, tak jak ludzie po zlamaniach. Co w takiej sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie terapii przeciwbólowej adekwatnej do stopnia nasilenia bólu. Wskazana jest kolejna wizyta u lekarza.