Ból w miejscu usuniętej ósemki

Witam W kwietniu miałem usunięty ząb mądrości na dole po prawej stronie.Od 30 sierpnia do 1 września tego roku boli mnie w tym miejscu jak się dotknie takie uczucie "rwania" takie "ciągnięcie".Było robione zjęcie rtg i nic nie wykazało.Mam po tej stronie węzły chłonne powiększone.Pani doktor powiedziała,że tak będzie bo tkanki miękkie tak ciągną i nic nie da się zrobić pytałem się czy może coś smarowac tam nic nie ma od tego.Zwracam się do państwa o radę czy to musi boleć czy można zrobic coś ?

WItam
Rana po zabiegu usuniecia "osemki" moze bolec nawet do 2 msc. Zwiazane jest to z dlugim procesem gojenia, zaleznym od osobniczych zdolnosci gojenia i od ilosci tkanek, ktore przy ekstrakcji musiały byc naruszone. Życze cierpliwosci:)