Ból w mostku i zaburzenia rytmu serca u 18-latka z odruchami nerwicowymi

Mam 18 lat. W maju byłem w szpitalu gdzie trafiłem z wysokim ciśnieniem i pulsem. Miałem Holtera, Echo serca i ekg. Jaku że puls był za wysoki biorę biosotal 40 po pół tabletki na dzień i mi pomaga. Byłem też u neurologa i powiedział że jest dobrze a moje odruchy są lekko nerwicowe i powinienem skontaktować się z psychologiem ale przed wczoraj bolało mnie w mostku i mam dziwne bicie serca. Takie powolne ale bardzo mocne i tak.jak by się czasem potykalo. Czy jest się czego obawiać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga kontroli lekarza. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.