Ból w nadbrzuszu i mdłości po posiłku a konieczność wyeliminowania mięsa z diety

Dobry wieczor, Mam 28 lat I mieszkam w Anglii, Od jakiegos czas u odczuwam Bol w klatce piersiowej I w nadbrzuszu po jedzeniu oraz mdlosci. Zglosilam sie do lekarza ktory stwierdxil ze powinnam zostac wegetarianka ale Ja nie wyobrazam sobie zycia bez miesz. Czy mogli bycie mi cos Doradzic? Nie zgadzam sie z diagnoza jakie badania powinnam wykonac zeby dowiedziec sie co dolega mojemu organizmowi? Michalina

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę podać wagę i wzrost oraz obwód w pasie, może przydatna by była gastroskopia aby zobaczyć czy żołądek jest w porządku i czy nie ma refluksu.
Pozdrawiam serdecznie