Ból w nadbrzuszu po posiłku
Witam mam taki problem boli mnie w prawym nadbrzuszu szczególnie po jedzeniu i mam kwaśny posmak w ustach na usg nic nie wyszło badania krwi też ok odczuwam też ból pleców pod prawą łopatką mam iść na gastroskopie ale termin mam dopiero po nowym roku ?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
55 poziom zaufania
Witam, ból w nadbrzuszu może być spowodowany zapaleniem błony śluzowej żołądka, chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy. Gastroskopia może potwierdzić bądź wykluczyć te choroby. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który może przepisać leki zmniejszające objawy. Pozdrawiam.