Ból w nerce, duszności i ogólne przemęczenia

Mam 28 lat. Czesto odczuwam bul jakby w nerce zwlacza jesli zjem zbyt duzo slodkiego lub podczas smiania. Do tego nieustanny bol w krzyzu rozchodzacy sie na nogi. Miewam rownierz dusznosci wypieki na twarzy czasem cos w rodzaju bezdechu I bol w lewej lopatce. Jestem ogulnie przemenczona. Jestem palaczem I bardzo duzo cukruje a takze z powdu trybu zycia nie odzywiam sie zbyt zdrowo..ostatnio jednak te wszystkie i inne objawy sie nasilaja..co to moze byc?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz USG. Diagnoza możliwa jest po zebraniu dokładnego wywiadu.