Ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa po spacerze

Dzień dobry! Mój mąż od jakiegoś czasu uskarża się na ból pojawiający od odcinka lędźwiowego do łydki. Ten ból daje o sobie znać, gdy mój mąż jest w spoczynku mija zaś po ćwiczeniach lub spacerze. Jaka może być przyczyna? serdecznie proszę o opinię.

Marta Mielniczuk

Witam,
należałoby Pani męża zbadać fizykalnie co mogłoby pomóc w ustaleniu przyczyn dolegliwości. Ponadto konieczne może okazać się badanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na dyskopatię w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Pozdrawiam