Ból w odcinku przedramienia po upadku

Dziś przewróciłam się. Po upadku boli mnie lewa ręka. Głównie przy prostowaniu i zginaniu ręki, ale także przy wykonywaniu innych czynności. Chociażby pisaniu na klawiaturze czy zaciskaniu dłoni. Ból w odcinku przedramienia. Czy jest szansa na to że nie jest to złamanie

Szanowna Pani, szansa oczywiście jest ale w takim wypadku i tak konieczne jest wykonanie rtg w związku z przebytym urazem. Proszę udac się na badanie do ortopedy. Pozdrawiam