Ból w okolicach intymnych u 5-letniej córki

Witam moja 5 letnia córkę przy każdym kapaniu boli siuska ostatnio zauważyłam jakby błona która Jest nacinana przy porodach u kobiet dojrzałych pękła jej na 2 milimetry kiedy poszłam z tym do lekarza on nie widząc tego powiedział ze mam jej myć siuske olejkiem z apteki czy jest możliwe ze mogła jej nadpeknac?czy moze jest to moje złudzenie.nie leciała krew ani nic tylko płakała ze ja boli, czy moze jej peknac jeszcze bardziej czy jakieś słabe ma tkanki? Prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zbadać dziecka - powinien to natomiast zrobić lekarz pediatra, u którego Pani była. Warto byłoby dokładnie ocenić okolicę krocza dziewczynki i zastanowić się nad pochodzeniem zmian!!!