Ból w okolicach lędźwi, kości ogonowej i promieniujący do bioder i ud

Witam ! Od kilku lat mam zbolały cały kręgosłup oraz kręgi szyjne/do ew, zabiegu/. Mocno boli w okolicach lędźwi , kości ogonowej i promieniuje do bioder ud ./gorący pręt/.TK potwierdza zmiany w tych miejscach .Największe bóle w nocy w lędźwiach i trwają cały dzień .Siedzenie pogłębia ból zwłaszcza w samochodzie .Mam kłopoty z chodzeniem . Mam duże bóle stałe głowy i zawroty. Mam 72 lata .Lekarze podejrzewają zespół bólowy nerwu biodrowego i inne jak symptomy choroby ALZHEIMERA. Proszę o pomoc .

Renata GrzechociĹska

Trudno w tej sytuacji coś doradzić bo nie bardzo wiem czego Pan oczekuje. Proponuję udać się do swojego lekarza, który pokieruje dalszym postępowaniem.