Ból w okolicach lędźwi promieniujący na lewe biodro

Witam, od ponad rok cierpię na ból w okolicach lędźwi, który obecnie promieniuje na lewe biodro. Ból ten jest nie do wytrzymania jedyne co mnie trzyma przy życiu to leki przeciwzapalne, które lekko i na jakiś czas łagodzą ból. Byłam już chyba u wszystkich lekarzy: czterech neurologów, reumatolog, neurochirurg, chirurg, ortopeda, radiolog, ginekolog. Każdy mówi coś innego twierdząc, że to nic poważnego a ja dalej cierpię. Zrobiłam wszelkie badania TKx2,MR, krew itd. Co mi dolega ?

" Byłam już chyba u wszystkich lekarzy: czterech neurologów, reumatolog, neurochirurg, chirurg, ortopeda, radiolog, ginekolog. , 2 x TK i MRI "
a ja mam wyjaśnić przez internet?
Jaki ogólny stan zdrowia, waga, tryb życia, nastrój , sen ??
Czy duże zwyrodnienia bioder? Może żylaki?
Pozdrawiam