Ból w okolicach łydki i kostki podczas biegania

Biegam od 3-4mc z przerwami. Mam 23 lata i 163cm wzrostu przy 75kg wagi. Od początku bieganie sprawia mi ból choć lubię ten sport. Ból zazwyczaj nasila się przy początkach biegu co zauważylem i ciezko mi okreslić jego konkretne miejsce. Na pewno jest to od strony łydki od kostki. Myślałem, że jest to problem butów, bo biegalem w bardzo " byle jakich" z marketu. Zrobilem sobię 20 dni przerwy i kupilem profesjonalne buty. Dziś jest drugi trening i powoli ból zaczyna wracać,choć delikatnie. Pomocy!

Dzień dobry :)) proponuję streching i rozgrzewkę włączyć na stałe do treningu . W przypadku nasilenia bólu proponuję wizytę u lekarza sportowego i rehabilitanta.