Ból w okolicach mostka i żeber

Witam . Od kilku miesięcy chrupie, strzela mi w okolicy mostka, Jakby chrząstki zeber... Towarzyszy temu duzy dyskomfort mam potrzebę jakby rozciągania klatki piersiowej przy czym występuje właśnie strzelanie... Nie mam pomyslu z kad to sie wzielo, czy od kregoslupa (okragle plecy) czy mojej pracy(jestem listonoszem) Dziekuje Magdalena

Witam! Opisane objawy mogą mieć związek ze zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie piersiowym. Myślę że w tej sytuacji warto rozważyć wizytę u lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dokładne badanie i wdroży odpowiednie postępowanie.