Ból w okolicach poltylicy, ból uszu, zawroty głowy oraz drętwienie kończyn i karku

Witam! mam od roku bóle potylicy, bol uszu oraz szumy, zawroty głowy i brak równowagi, drętwienie kończyn oraz karku. Mialam robione tk głowy, rezonans głowy, tk zatok, rezonans kregoslupa szyjnego itd. nic nie wykazało takiego, co mogloby powodować te objawy. Dziś jade na tk złącza czaszki i kregoslupa. Mysli Państwo, że te badanie może coś wykazać, co mi jest? Dodam, że mam 23 lat. Viola
23 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że miała Pani wykonane liczne specjalistyczne badania diagnostyczne oraz konsultowała się Pani z wieloma specjalistami. Jeśli w ten sposób nie została wskazana konkretna przyczyna, tym trudniej to zrobić w ramach porady internetowej, gdzie nie mam możliwości zebrać wywiadu, zbadać Pani, ani ocenić wyników badań dodatkowych. Póki co proszę udać się na zaplanowane badanie tomograficzne. Jeśli wynik będzie prawidłowy, proszę się także zastanowić, czy możliwa jest psychogenna etiologia objawów.