Ból w okolicach prawej łopatki dokuczający w nocy i w pozycji leżącej

Witam, męczy mnie ból kręgosłupa. Ból w okolicach prawej łopatki, najbardziej dokucza mi w nocy oraz w pozycji leżącej. Ból jest tępy i promieniuje w kierunku lewej łopatki. W pozycji pionowej prawie go nie odczuwam. Wykonuję pracę siedzącą. Już kiedyś miałam taki bólu. Otrzymałam od internisty tabletki przeciwko zapaleniu oraz tabletki rozkurczające mięśnie.Wtedy mi to pomogło.Mam 25 lat, 166 cm wzrostu, nadwagę oraz skoliozę. Wiem, że nadwaga może być przyczyną tego bólu. Bardzo proszę o radę.

Dzień dobry
Nadwaga oraz praca siedząca nie sprzyja dobremu samopoczuciu, nie służy też dla kręgosłupa. Zanim zacznie Pani brać leki proszę udać się do dobrego fizjoterapeuty. Odpowiednia pomoc rehabilitacyjna potrafi "postawić na nogi". Dobrze zbilansowana dieta powinna być wprowadzona jak najszybciej aby odciążyć kręgosłup.
Pozdrawiam
Ania Kuczkin