Ból w okolicach żebra, pieczenie w klatce piersiowej i wzdęcia a wyniki testu na lamblie

witam ponizej podam liste dolegliwosci jakie mnei dotykaja od okresu ok 9 miesiecy klujacy bol w prawym boku w okolicach zebra promieniujacy do lopatki nasila sie z biegiem dnia najbardziej ok 18 do 22 pieczenei w klatce po prawej stronie zaraz po odbiciu ( czeste odbijanie nie zaleznei od ilosci zjedzonego pokarmu ) jakby bol pluca czeste wzdecia niestarwiaone resztki jedzenia w stolcu wyniki na lamblie iga 9.45 igg 29 igm 3.67 pytanie czy to pasozyty czy cos innego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć pasożytów jako przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.