Ból w okolicach żył w nadgarstku

Witam , ostatnio odczuwam bol w okolicach zyl w prawym nadgarstku. Bol ten łączy się z drętwieniem całej dloni . Odczuwam tą dolegliwośc od czasu kiedy w pracy cały dzień operowałem szpadlem . Czy to cos powaznego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przeciążeniem w obrębie nadgarstka. Nie można wykluczyć chorobowego podłoża dolegliwości. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.