Ból w okolicy blizny po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam. Mam 25lat i 8 lat temu miałem usunięty wyrostek robaczkowy. Od tamtej pory przez te wszystkie lata czuje ból w okolicy pooperacyjnej (blizna). W ciągu tych 8 lat 2x byłem w szpitalu na badaniach i kilka razy na usg. Nie stwierdzono żadnych zmian, wykluczono zrosty pooperacyjne i inne choroby. Od 2 tyg ból jest coraz silniejszy (nigdy nie był tak intensywny). Boli w miejscu gdzie znajduje się blizna po wyrostku. Co należy robić? Czy kolonoskopia mogła by tu coś wyjaśnić? Proszę o pomoc.

Witam!
Trzeba znowu poprosić o konsultację chirurga, a jeżeli nie znajdzie on przyczyny klinicznej to pozostaje panu udanie się do neurologa i jeżeli on wykluczy tło neurologiczne to pozostaje panu poradnia leczenia bólu.
Pozdrawiam.