Ból w okolicy blizny pooperacyjnej po usunięciu macicy i jajników

Jestem po operacji usunięcia macicy i jajników już przeszło dwa miesiące .Zaczęłam jeżdzić na rowerze i trochę pływać.Od wczoraj rozbolał mnie brzuch po lewej stronie blizny pooperacyjnej(kłucie i pieczenie).Cięcie było pionowe.Co może być przyczyną tych dolegliwości?Iść z tym do lekarza?

Witam. Może przyczyną są zrosty otrzewnowe. Oczywiście wskazane jest pokazanie się u lekarza rodzinnego, a ten zdecyduje co dalej. Jeśli dołączą się wymioty to konieczna będzie konsultacja chirurgiczna.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - bardzo prawdopodobne, są bółe w związW przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.
ane ze zrostami po zabiegu.