Ból w okolicy brzucha i pleców oraz duszności i wypadanie włosów

Mam 34 lata i jestem mama 3 dzieci najmłodsze 6 miesięcy. Od jakiegoś czasu (trzy cztery miesiące) czuje bol w okolicach brzucha i pleców też na wysokości brzucha, mam też uczucie ucisku na żelazek turę powoduje mdłości, i problemy ze spanie w powodu bólu pleców (nie jestem w ciąży 2 tygodnie temu wykluczyłam to u lekarza na badaniu) z dnia na dzień czuje się coraz gorzej zaczęłam też mieć problemy z duszności i bardzo wypadają mi włosy, do jakiego lekarza powinnam się zgłosić na jakie dbania?

Jan ZajÄc

Witam. Powinna Pani się zgłosić do lekarza POZ, który zleci podstawowe badania i który ma możliwość leczenia częstych schorzeń, bądź w ostateczności wystawienia Pani skierowań np. do gastrologa, endokrynologa, kardiologa czy na rehabilitację z powodu bólów kręgosłupa (wg objawów, które Pani opisuje).