Ból w okolicy jajnika 4 miesiące po poronieniu

Witam. 4 miesiące temu poroniłam pod koniec 6 tygodnia. Teraz od pewnego czasu pobolewa mnie wydaje mi się że jajnik,pisze wydaje mi sie bo nie jestem lekarzem i nie mam pewnosci,czy ten bol moze byc jakims powiklaniem po poronieniu? coraz czesciej mnie boli,ból jest kłujący,ciągnie do dołu,mam problem z wyprostowaniem sie wtedy,występuje po lewej stronie.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Konieczna jest konsultacja lekarska, aby ustalić, jaka jest przyczyna bólu - czy ból wynika ze schorzenia jajnika? czy też przyczyna leży poza układem rozrodczym? Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.