Ból w okolicy kości łonowej

Witam, Od kilku dni dokucza mi ból w okolicy kości łonowej, coś jakby pieczenie czy kłucie. Nie jest ból ciągły, pojawia się jedynie czasami i szybko przechodzi, ale jednak powoduje spory dyskomfort. Czasem mam wrażenie że promieniuje aż do kroku...Czy to normalne? Czym może być spowodowany?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.