Ból w okolicy kości policzkowej po uderzeniu w twarz

Witam. Dwa tygodnie temu zostałam uderzona w twarz. Skóra lekko się rozciela w okolicy kości policzkowej, oczywiście opuchlizna, nawet pod okiem i zasinienie pod okiem i w miejscu rozcięcia. Wszystko się zagoiło, nic nie widać, jednak jak położę twarz na tej stronie to odczuwam ból w okolicy kości policzkowej. Jak długo powinien utrzymywać się taki ból i czy mogło mi się coś stać mimo, że tego nie widać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Myślę że to raczej efekt stłuczenia kości, powinno ustąpić za tydzień dwa, jeśli nadal nie będzie poprawy, wtedy sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam