Ból w okolicy lędźwiowej promieniujący na nogę

Witam mam 24 lata jestem kobietą od prawie roku odczuwam ból w ok lędźwiowej po lewej str promieniujący na nogę ostatnio ból jest intensywny Gdy jestem w ruchu maleje ale mam problem ze wstaniem przekręceniem się z boku na bok nie mówiąc o pochylaniu się czy kucaniu rtg nic nie wykazało mam małego synka i jest to coraz bardziej uciążliwe...co to może być i co z tym zrobić?

Ból kręgosłupa w okolicy lędźwiowejnie musi wynikać ze zmian w układzie kostnym, dyskopatii.
Najczęstsze bóle kręgosłupa tejże okolicy wynikają ze zwiększonego napięcia mięśniowego, zaburzeń rotacji, przeciążeń tejże okolicy.
Często pacjenci cierpią na tzw rwę gruszkowatą czyli zespół mięśnia gruszkowatego
Nadmierne napięcie mięśnia doprowadza do ucisku nerwu kulszowego i zmniejszeniu krążenia w nim krwi. Nerw przestaje być zaopatrzany w składniki odżywcze, dochodzi do ograniczenia odpływu krwi z tego obszaru i obrzęku nerwu. Stan ten doprowadzić może do degeneracji i uszkodzenia nerwu oraz ograniczenia odżywiania miejsc/struktur, które są unerwiane przez ten nerw.
Udanie się do lekarza ortopedy w celu szczególowego badania oraz skorzystanie z pomocy fizykoterapeuty w celu rehabilitacji mam nadzieję powinno zmniejszyć lub rozwiązać Pani problem