Ból w okolicy lewego jajnika. To objaw ciąży czy jakiejś choroby?

Witam,
mam 17 lat, od parunastu dni odczuwam ból w okolicy lewego jajnika, nie jest on bardzo silny, ale odczuwam go cały czas. Miesiączka spóźnia mi się 1 dzień, ostatni raz współżyłam 2 tygodnie temu, bez zabezpieczenia, ale mój partner nie doszedł we mnie. Nawet nie był temu bliski.
Oprócz tego bólu nie mam żadnych innych dolegliwości. Czy to może być ciąża?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź...

Witam serdecznie,
Mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, które maja obniżoną ruchliwość, co upośledza ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko ciąży wówczas jest bardzo małe.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam