Ból w okolicy lewej strony dolnej części mięśnia prostego brzucha

Witam, Od paru lat borykam sie z dość nietypowym problemem. Problem ów dotyczy bólu w okolicy lewej strony dolnej części mięśnia prostego brzucha. Nietypowe jest to że po ejakulacji ból mija. Ostatnio ze względów służbowych nie miałem czasu aby sobie 'ulżyć'. Po dwu tygodniowej katordze miałem okazję, ale tym razem sperma była wymieszana z krwią. Po paru dniach sperma znów była 'zdrowego' koloru. Byłem na ostrym dyżurze ale nic ciekawego nie znaleźli.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy, a przede wszystkim domieszka krwi w nasieniu wskazują na konieczność konsultacji urologicznej. Niestety nie napisał Pan jakie konkretnie badania miał Pan wykonane w szpitalu, co utrudnia doradzenie jakie jeszcze badania powinien Pan wykonać. Sugeruję zatem, by udał się Pan do urologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.