Ból w okolicy łopatki promieniujący do szyi

Od jakiegoś czasu odczuwam ból kolo łopatki prawej . Wsumie to boli mnie około 15 cm od obojczyka w linii prostej . Ból czasem promieniuje do szyji . Najbardziej dokucza wieczorem . Pomaga masaż i leżenie z ręką nad głowa . Jak odchylam łopatki do tylu gdy prostuje plecy bo ból łopatki jest nie do zniesienia to coś tak jakby się przestawiało . Przy masażu przez pewien czas boli jak ... Ale potem ulga . Na trochę czasu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy.