Ból w okolicy łydki po zerwanym ścięgnie Achillesa

Po zerwanym Achillesie będąc w gipsie (bez operacji ) po tygodniu zaczynam odczuwać ból w okolicy łydki czy to normalne ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety urazy mięśni goją się znacznie wolniej i gorzej niż urazy kostne. Może występować ból, jeśli jednak się on nasila, wskazana kontrola w poradni, gdzie zaopatrzono nogę w opatrunek gipsowy.