Ból w okolicy mostka i drżenie rąk

Witam! Od 3 dni dokucza mi ból w okolicach mostka (tak z lewej strony). Ból jest dość silny, taki napadowy i towarzyszy mu pieczenie w tym miejscu. Jak się pojawia to ciężko mi oddychać bo to boli. Mierzyłam ciśnienie to mam 114/91... Do tego strasznie trzęsą mi się ręce i mam wrażenie, że serce dziwnie bije... Co to może być? Czy to problemy z sercem czy może coś na tle nerwowym? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem co robić... czy udać się na pogotowie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza. Na podstawie samego opisu nie można nic tak naprawdę powiedzieć, możliwości jest wiele. Myślę, że jeżeli ból występuje w okolicach klatki piersiowej warto udać się na pogotowie.