Ból w okolicy mostka i silne skurcze

Czy powinna udać się na pogotowie?Od 9 rano boli mnie brzuch w okolicy mostka, zarówno po prawej jak i lewej stronie- odczuwam to jako silne skurcze,wędrujące w okolicę pępka dokuczają mi też nieznaczne nudności,ale żołądek jest pusty- dziś nic nie jadłam. Mam wrażenie zagazowania, wzdęcia. Tym wszystkim objawom towarzyszy łamanie w kościach/ mięśniach- jak przy grypie. Bardzo proszę o pomoc/wsparcie- co mam robić.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą wskazywać na infekcję wirusową. Wymagana jest konsultacja u lekarza POZ, nie wymagana jest interwencja pogotowia.