Ból w okolicy nerki i kamica nerkowa

Witam! Około 27 października złapal mnie okropny bol w okolicach nerki,po czym trafiłem do szpitala i stwierdzono kamienie w prawej nerce.Usunieto jeden metoda inwazyjna laroskopowa mysle,pozniej 10 grudnia ultradźwiękiem.Teraz biegam do toalety jakies 4 razy na godzine,oddaje mocz boleśnie,a przy końcu strasznie swędzi i piecze.Odczuwam takze bol przy oddychaniu,dodam ze pije dużo około 3 l wody.Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy wskazują na infekcję w obrębie dróg moczowych. Wskazany pilny kontakt z lekarzem rodzinnym lub internistą. Niezbędne jest badanie kliniczne oraz badanie ogólne moczu do potwierdzenia diagnozy.