Ból w okolicy nerki i podwyższona temperatura ciała

Ból w okolicach nerki i podwyższona temperatura Przez ostatnie kilka dni dokuczał mi ból w okolicy prawej nerki,towarzyszyła temu temperatura Czy wyniki mogą świadczyć o problemie z nerkami? Badanie ogólne Kolor moczu:żółty przejrzystość:lekko mętny ciężar właściwy:1,025 pH:6,5 Glukoza:(-) Związki ketonowe:(-) białko:(-) Bilirubina:(-) Urobilinogen:(-) Erytrocyty:(-) Leukocyty:(-) Osad moczu: Nabłonki płaskie -dość liczne Leukocyty 5-10 w polu widzenia inne bakterie-liczne
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam ponownie. Wynik może świadczyć zarówno o chorobie nerek jak i o infekcji dróg moczowych.