Ból w okolicy nosa u 360latki

Witam, od jakiegoś czadu boli mnie w okolicy od nosa przez linie brwi do skroni. Jest to ból szarpiacy. Nie mam raczej kataru czasami w nocy mi die wysusza śluzówka i trochę nad ranem przytyka. Moje pytanie co to może być? Zatoki? Nie mam kataru, nie boli przy pochylaniu głowy.nigdy nie miałam problemów z zatokami. No i te ćmienia w skroni ( to nie mocny ból tylko przytłumione pulsowanie. Co z tym zrobic bo już nawet mam myśli ze to jakiś guz sie tworzy i uciskając na nerw daje te objawy

Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , ... Pozdrawiam i zapraszam