Ból w okolicy odbytu i guzek pomiędzy pośladkami

Witam, mam dosc wstydliwy problem. Mam 18 lata i dwa tygodnie temu czułam ból w okolicach odbytu przy siadaniu, wstawaniu, najprawdopodobniej był to tzw "wilk". Jednak po kilku dniach od zaniku tego bólu, między pośladkami utworzył mi się mały miękki guzek wielkości mniejszej niż pestka wiśni. Ostatnio zauważyłam na bieliźnie smugi krwi, a podczas podcierania się na papierze (nie zawsze) krew bądź jeden mały skrzepik krwi. Proszę o pomoc, liczę na zrozumienie. Dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są wynikiem choroby hemoroidalnej. Nie jest wykluczone jednak inne podłoże dolegliwości. Zdecydowanie proszę nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.