Ból w okolicy odbytu i narastające na nim guzy

Witam. Od wczoraj dręczy mnie ból w okolicy odbytu. Boli tylko jak sie poruszam i zaciskam zwieracze. Dzis poczułem jakies dwa duze guzy narastające przy odbycie. Co to może być?

Prawdopodobnie choruje Pan na zakrzep brzeżny inaczej nazywany zakrzepem hemorroidalnym. Choroba jest skutkiem pęknięcia naczynia krwionośnego w tkankach otaczających odbyt.