Ból w okolicy pachwin spojenia łonowego promieniujący na uda

mam ból w okolicy pachwin , spojenia łonowego promieniujący na uda nie wiem w jakim kierunku szukać pomocy prosze o podpowiedz dziękuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii naczyniowych, neurologicznych, kostno-mięśniowo-stawowych jak też może być to wynik nieprawidłowości w obrębie układu moczowo-płciowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.