Ból w okolicy pępka i pieczenie w klatce piersiowej

Witam jakiś czas temu zaczęłam odczuwać ból w okolicy pępka potem pojawiło się ciepło w tej okolicy , następnie pieczenie w klatce piersiowej ,lekarz przepisał mi Lanzul i Trilac objawy pieczenia w klatce piersiowej ustały jednak uczucie ciepła w brzuchu pozostało co to może oznaczać.Mam skierowanie na gastroskopie ale dopiero za ok 2 miesiące będę miała to badanie. Pozdrawiam Jola

Witam serdecznie. Uczucie ciepła w jamie brzusznej nie jest charakterystycznym objawem chorobowym, dlatego nie można na tej podstawie rozpoznawać choroby. Warto wykonać wspomniane badanie a także USG jamy brzusznej.