Ból w okolicy pępka i poniżej kości biodrowej oraz malutki guzek przy nodze a ryzyko ciąży

Witam. Od ponad czterech dni boli mnie w okolicach pępka po lewej stronie oraz trochę poniżej kości biodrowej, natomiast po prawej stronie gdzie jest "linia majtek" przy nodze mam malutki guzek, który wydaje mi się powiększonym węzłem chłonnym. Koleżanka nastraszyła mnie, że to bolące jajniki na ciążę. Zrobiłam test na beta hcg 3 tygodnie od stosunku i wynik to 1,2 a więc wyklucza ciążę. Jestem tydzień przed miesiączką, ale nigdy nie bolało mnie w ten sposób. Dwa dni temu wyszłam z przeziębienia

Objawy są tak niejednoznaczne i rozstrzelone, że postawienie diagnozy na ich podstawie bez obejrzenia pacjenta to jak wróżenie z fusów. Można przypuszczać, że objawy te nie mają nic wspólnego z ciążą. Wynik Beta HCG jest jednoznaczny - ujemny, czyli w ciąży Pani nie jest. Pozostałe objawy warto skonsultować z lekarzem, ale nie przez internet