Ból w okolicy pępka przy chodzeniu

Jestem osobą aktywną: biegam, ćwiczę na siłowni, wspinam się w górach czy też gram na saksofonie. Od kilkunastu dni czuje ból w okolicy pępka. Zlokalizowany po jego lewej stronie, na jego wysokości. Właściwie to czuje go tylko i wyłącznie przy chodzeniu, lub gdy dotknę to miejsce. Przed tym wydarzeniem zmieniałem koła w samochodzie i trochę mnie bolały plecy i brzuch. Plecy przestały boleć, ból brzucha pozostał. Od tygodnia staram się nie forsować.

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą wynikać z pojawienia się pod wpływem wysiłku przepukliny pępkowej. Myślę że w tym wypadku warto skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.