Ból w okolicy piersi a półpasiec

Poniewaz bol w okolicach lewej piersi i lewej strony ogolnie ciala sprawia mi bol zrobilam wyniki badan. Lekarz stwierdzil ze moze to byc polpasiec i dostalam tabletki BIOFENAC. EKG bylo ok. Co to moze byc - wyczuwam jakies zgrubienie kolo piersi ktore boli , zle samopoczucie, lewa strona ogolnie. Dodam ze choruje na tarczyce i wynik z tomografi odcinka ledzwiowego kregoslupa jest kiepski. Dyskopatia. OB 5 MONOCYTY 2 (3-8) GRAN. ZASADOCHLONNE 2 (0-1) P-LCR 55 (13-43) RESZTA OK

Pomóc może Pani tylko lekarz, który Panią zbada. Półpasiec może zaczynać się bólem; wysypka pojawia się później. Otrzymała Pani lek przeciwbólowy. Gdyby pojawiła się wysypka w miejscu przez Panią opisywanym, proszę szybko ponownie udać się do lekarza. Po rozpoznaniu półpaśca podaje się leki przeciwwirusowe, im szybciej, tym lepiej.
Do reszty danych o chorobach trudno się ustosunkować, za mało informacji.
Podany wycinek badań laboratoryjnych nie jest niepokojący i nie przemawia za stanem zapalnym.