Ból w okolicy podbrzusza i z lewej strony

Witam Serdecznie Nazywam sie marcin mam32 lata mam takie pytanie odnosnie mojego zdrowia, kilka tygodni temu zauwazylem przy kucaniu czuje ból w okolicy podbrzusza I z lewej strony od paru dni ból sie nasilil I mam go rowniez jak biegam albo gdy przyciagam lewe kolano do brzucha mieszkam w angli I za bardzo nie ufam tu lekarza gdyz na wiekszosc dolegliwosci daja paracetamol. prowadze w miare mozliwosci zdrowy tryb zycia troche gram w pilke I biegam no ostatnio nie moge gdyz ból jest zbyt silny

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć, proponuje udac sie do leakarza pierwszego kontaktu.